معرفی نفرات برگزیده مسابقات دفاع سه دقیقه‌ای در زنجان
مسابقات دفاع سه دقیقه‌ای پایان‌نامه‌های دانشجویی برای سومین‌بار در استان و به همت معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی زنجان برگزار شد.

 
Alternate Text

به گزارش روابط عمومی سازمان انتشارات به نقل از ایسنای منطقه زنجان، مسابقات دفاع سه دقیقه‌ای پایان‌نامه‌های دانشجویی برای سومین‌بار در استان و به همت معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی زنجان، 8 بهمن ماه برگزار و برگزیدگان این مسابقه جواز حضور در مرحله کشوری را کسب کردند.

  در پایان سومین دوره مسابقات دفاع سه دقیقه‌ای پایان‌نامه‌های دانشجویی در زنجان، «سیده‌ سمیه موسوی» در رشته مهندسی پزشکی بیوالکترونیک و با دفاع از پایان‌نامه کارشناسی ارشد خود تحت عنوان «طراحی و ساخت هوتر فشار خون مبنی بر تلفن همراه با به‌کارگیری سیگنال‌های الکتروکاردیوم و فتوپلتیسموگرافی» با کسب بیشترین امتیاز جواز حضور در مرحله کشوری را به دست آورد.

 «مجید فهندزی‌ سعدی» در رشته کارشناسی ارشد مهندسی کامپوتر نرم‌افزار با دفاع از پایان‌نامه «رفع ابهام معنایی کلمات با استفاده از مدل‌های فضای برداری» مقام دوم را کسب کرد و «مرضیه حمید» کارشناس ارشد فیزیک (اتمی و مولکولی) با دفاع از پایان‌نامه «بررسی غبار جوی شهر اهواز با استفاده از لیدار فضابرد کالیوپ» مقام سوم را از آن خود کرد.

 در این دوره از رقابت‌ها، دکتر داوود رضایی به همراه دکتر حسین اترک، دکتر خسرو خلیفه و دکتر روح‌الله رضایی به‌عنوان چهار داور این مسابقات، امر قضاوت را بر عهده داشتند.

 با آغاز به کار سومین دوره مسابقات دفاع سه دقیقه‌ای پایان‌نامه‌های دانشجویی در استان زنجان، تعداد 35 عنوان پایان‌نامه به دبیرخانه استانی ارسال شده بود که در نهایت با داوری اولیه، تعداد 15 پایان‌نامه جهت دفاع به مرحله نهایی ارسال شد.